Позика за паспортом

Відсотки
грн
Сума виплати:
тіло кредиту + відсотки
грн

Оформіть позику за паспортом без бюрократичної тяганини в Microcash

В епоху цифрових технологій, особливо в період пандемії COVID-19, сервіси на замовлення та отримання товарів та послуг не залишаючи вдома стали максимально затребуваними і розвинулися до гідного рівня. Надання фінансової онлайн підтримки українському населенню стало ковтком свіжого повітря в період економічної нестабільності та тотального локдауну. 

Мікрофінансові організації простягають руку допомоги жителям України, надаючи швидкі гроші за паспортом без бюрократичної тяганини, дзвінків та довідок про доходи. Однією із таких МФО є компанія Microcash. Ми спростили більшість нюансів, звівши отримання онлайн позики до 5 хвилин. У період пандемії, коли більшість банків були закриті, ми забезпечили громадян такою необхідною фінансовою допомогою, видаючи мікропозики за паспортом онлайн 24 години на добу, 7 днів на тиждень. Наша платформа оперується штучним інтелектом, позбавляючи розгляд заявки людського фактора. ІІ аналізує дані позичальника за багатьма критеріями з блискавичною швидкістю без перерв на обід, свят або вихідних. Все, що вам потрібно, щоб скористатися послугами Microcash - це наявність паспорта, ІПН громадянина України та активна карта будь-якого банку.

позика за паспортом

Основні переваги позик за паспортом із Microcash

Мікрокредитування – відносно нова послуга на фінансовому ринку України. Звичайно ж, у порівнянні з банківськими позиками, позики від МФО сягають у середньому 15-20 тисяч гривень. Проте, процес оформлення позички та зарахування грошей на картку займає лише кілька хвилин. Отже, розглянемо основні переваги співпраці з МФО Microcash у порівнянні з банківськими структурами:

 • Високий відсоток схвалення. Наша компанія видає позики практично всім повнолітнім громадянам України, які постійно проживають на території країни.

 • Швидкість отримання коштів. Завдяки ІІ термін від першого звернення до зарахування грошей на картку зводиться до 5 хвилин вашого часу.

 • Цілодобовий розгляд. Штучний інтелект аналізує відразу кілька баз даних, включаючи КІ, дозволяючи претендентам отримувати позики навіть у нічний час доби.

 • Відсутність паперової тяганини. Візьміть позику за паспортом онлайн, вказавши серію та номер документа, а також ідентифікаційний номер та отримайте бажану суму на рахунок.

 • Без довідки про доходи. Ми надаємо позики навіть тим особам, кому відмовляють банки. Пенсіонери, безробітні, домогосподарки, студенти можуть розраховувати на фінансову допомогу Microcash.

 • Без дзвінків та поручителів. Ми не вимагаємо від вас номерів поручителів від імені родичів, колег чи друзів. Більше того, ми навіть не дзвонитимемо вам для підтвердження заявки. 

 • Наявність промокодів. На нашому сайті ви завжди зможете знайти промокод зниження процентної ставки. Скористайтеся ним під час оформлення заявки, щоб отримати практично безвідсоткову позику. 

Ви все ще думаєте чи варто вибрати компанію Microcash, щоб взяти мікропозику за паспортом онлайн? Скористайтеся нашим кредитним калькулятором, щоб дізнатися повну суму погашення та ваші сумніви розсіються самі собою.

Що робити, якщо не вдається повернути позику за паспортом вчасно?

Ситуації бувають різні, і ми розуміємо це, як ніхто інший. Саме тому наш сервіс надає послугу пролонгації позики. Щоб перенести термін погашення позики, потрібно сплатити відсотки за кредитом та вказати наступну дату. На жаль, якщо ви не скористаєтеся послугою пролонгації позики, кредитор буде змушений накласти штраф за прострочення, що прописано у договорі із позичальником.

Беря швидкі гроші за паспортом у Microcash, ви можете розраховувати на прозорі умови, низькі процентні ставки та кваліфіковану підтримку. Якщо у вас виникають труднощі з погашенням позики, просто зателефонуйте за одним із зазначених на сайті номерів у робочий час. Наші менеджери намагатимуться вирішити вашу проблему в найкоротші терміни.

Попередження для користувача споживчих кредитів

Шановні клієнти! На виконання вимоги Постанови НБУ № 100 повідомляємо Вас про наступне:

 • При отриманні кредиту у позичальника виникають витрати у вигляді процентів, пені та інших сплат, згідно з умовами кредитного договору;
 • У разі несвоєчасного погашення кредитної заборгованості або інших порушень умов договору до позичальника можуть бути застосовані штрафні санкції, згідно з умовами кредитного договору;
 • У разі неналежного виконання позичальником своїх зобов`язань за кредитним договором кредитодавець має право у будь-який час без додаткового погодження із позичальником відступити свої права (продати право вимоги) за договором третій особі, або укласти договір про надання юридичних послуг стягнення заборгованості та інших договорів;
 • Порушення виконання зобов`язання щодо повернення споживчого кредиту може вплинути на кредитну історію та ускладнити отримання споживчого кредиту надалі;
 • Кредитодавець розпочинає дії, спрямовані на реалізацію свого права вимагати повернення простроченого кредиту (врегулювання простроченої заборгованості), з наступного дня за датою повернення кредиту, визначеною в договорі;
 • У разі неналежного виконання позичальником своїх зобов`язань за кредитним договором кредитодавець має право звернутися до суду, що може привести к примусовому стягненню заборгованості;
Взяти гроші до зарплати на карту в Україні Кредит без перевірок кредитної історії за 5 хвилин Оформити кредит з поганою кредитною історією онлайн Мікропозика онлайн на картку 👉 подати заявку Швидка позика Кредит онлайн без відмови Взяти кредит без довідок терміново в Україні Кредит онлайн Кредит онлайн на карту швидко Кредити онлайн на карту Терміново гроші Кредит за паспортом Кредит на 15000 грн Кредити в Одесі Гроші в борг у Харкові Кредит у Києві Кредити з 20 років Онлайн кредит з 19 років Кредит онлайн з 21 року Кредити онлайн з 18 років Кредити онлайн пенсіонерам Кредит безробітним Кредит без паспорта Кредити готівкою Гроші у борг у Полтаві Швидка позика у Маріуполі Кредит онлайн у Дніпрі Кредит онлайн у Кривому Розі Взяти гроші в борг Кредит студентам Кредит онлайн у Черкасах Кредит онлайн у Миколаєві Кредит готівкою у Херсоні Кредит онлайн у Запоріжжі Кредит у Чернівцях Кредит у Тернополі Кредит у Вінниці Кредит у Хмельницькому Кредит у Кіровограді Кредит у Львові Кредит у Кременчуці Кредит у Чернігові Кредит в Ужгороді Кредит у Луцьку Кредит у Рівному Кредит у Івано-Франківську Кредит у Житомирі Кредит у Білій Церкві Кредит у Сумах Кредит у Кам'янському Кредит у Маріуполі