Кредит за паспортом

Відсотки
грн
Сума виплати:
тіло кредиту + відсотки
грн
Є активний промокод

Знижка 35%

Промокод:

BFD21

До 00:00 30.11.2021

Залишилось:

Днів
02
Годин
03
Хв
45
Сек
21
Скопіюйте код і застосуйте

Microcash — Візьміть кредит за паспортом без дзвінків та поручителів

Сьогоднішній ринок фінансових послуг України стрімко зростає, відкриваючи безліч можливостей для громадян країни. Ще 10 років тому охочим взяти позику в банку доводилося мати справу з непомірними ставками, злісною бюрократією та незрозумілими схемами погашення. Проте, з розвитком ринку мікрокредитування весь процес отримання невеликого мікрокредиту за паспортом зводиться до 5 хвилин. І все це в умовах прозорої схеми взяття та погашення та посильним процентним ставкам. 

Ласкаво просимо до Microcash. Ми — ваш лояльний партнер, який дозволяє оформити кредит за паспортом онлайн із ймовірністю схвалення, що прагне 100%. З нами практично кожен громадянин України, який досяг повноліття, може розраховувати на позику до 15 тисяч гривень, маючи під рукою лише паспорт. Скористайтеся нашим швидким сервісом отримання мікропозик, якщо гроші на картку потрібні терміново, протягом декількох хвилин і навіть уночі.

Онлайн кредит за паспортом у Microcash: Розвінчуємо міфи

Якщо ви ще ніколи не користувалися сервісами, що надають мікропозики, то напевно у вас виникне низка питань та побоювань щодо діяльності МФО. Так, деякі клієнти переживають завищення відсоткової ставки, інші про крадіжку персональних даних, а треті про діяльність чорних колекторів, навіть у разі своєчасного погашення позички. На жаль, деякі з побоювань можуть бути цілком обґрунтованими, оскільки в мережі розвелося безліч контор-одноденок, які працюють без ліцензії. Тому дуже важливо перевіряти потенційного кредитора перед тим, як довіряти йому свої персональні дані. 

Компанія Microcash – законна мікрофінансова організація з українською ліцензією. Міфи, які ви можете зустріти на просторах Інтернету, ніяк не відносяться до нашої діяльності, оскільки ми працюємо згідно із законодавством, надаючи прозорі позички українцям без прихованих платежів та погроз поручителям. З нами ви завжди можете розраховувати на пролонгацію позики, сплативши відсотки, а наша платформа захищена сучасними протоколами безпеки, що гарантує надійне зберігання ваших даних.

Як отримати кредит за паспортом у Microcash?

Весь процес реєстрації та подання заявки займає лише кілька хвилин. Щоб скористатися фінансовою допомогою від нашого сервісу, вам знадобиться паспорт, код ІПН та активна банківська картка. Отже, щоб оформити кредит за паспортом у Microcash, дотримуйтесь простої інструкції:

  • Виберіть суму позики та термін погашення (рекомендуємо скористатися нашим онлайн-калькулятором)

  • Заповніть невелику анкету із зазначенням серії, номера паспорта та ІПН

  • Прив'яжіть картку українського банку з позитивним балансом (заблокована сума повернеться до вас на рахунок після верифікації)

  • Подайте заявку (наш сервіс на базі ІІ приймає рішення автоматично, 24/7)

  • Ознайомтеся і підпишіть договір (електронний підпис) після отримання схвалення

  • Отримайте грошові кошти на карту

Позичальники, які бажають оформити кредит за паспортом вперше, можуть розраховувати на суму до 5 тисяч гривень терміном на 30 днів. Однак, якщо ви погасите позику у строк, наступна сума позики може зрости до 15 тисяч гривень та вище. Крім того, Microcash проводить щомісячні акції, надаючи промокоди на зниження процентної ставки, які можна знайти на нашому сайті. Слідкуйте за нашими оновленнями та беріть позики вигідно!

Лікування, навчання, розваги, подорожі або погашення позик в інших МФО, яким би не був ваш запит, Microcash завжди готовий надати вам фінансову підтримку без зайвих питань та паперової тяганини. Не турбуйте родичів та друзів, подайте заявку на мікрокредит за паспортом прямо зараз та отримайте гроші вже через 5 хвилин.