Короткостроковий кредит: отримати на строк до 30 днів

Відсотки
грн
Сума виплати:
тіло кредиту + відсотки
грн

Чи можна оформити короткострокову позику без перевірки в Україні?

У сучасному житті мало що йде за наміченим планом, найчастіше з'являються ситуації, до яких неможливо підготуватися заздалегідь. Більшість подібних сюрпризів можна вирішити лише за допомогою фінансів, яких зазвичай не буває у необхідній кількості. Що робити? Залишається лише знайти гроші в борг. Ця процедура не така легка і проста, як це здається на перший погляд.

Перша думка, яка відвідує людину, це піти до банку. Щоб реалізувати цю ідею насправді, знадобиться величезний пакет документів, час та терпіння. Як правило, комерційні банки висувають до клієнтів надмірно високі вимоги, виконання яких потребує певних зусиль. Зокрема кожен позичальник має підтвердити документально свою платоспроможність, надати ліквідну заставу та знайти поручителів. Також слід зважити на той факт, що банк ретельно перевіряє кредитну історію позичальника, і якщо вона не відповідає встановленим параметрам, клієнту просто відмовляють у кредитуванні.

Сьогодні майже половина українців віком понад 18 років має не бездоганну кредитну історію, тому їм навряд чи вдасться оформити позику у банку. Як правило, свою історію вони підірвали простроченням та невиконанням зобов'язань за кредитною угодою. У таких ситуаціях банк намагається не ризикувати і просто відмовляє у фінансуванні, тому що не може передбачити точність повернення боргу у вказаний час.

Багато клієнтів припадають не до вподоби формальності у вигляді збору різних довідок, а також розпитування щодо цільового використання позикових коштів. Як правило, вони їх намагаються уникати.

Якщо ви не можете подати довідку про доходи та місце роботи, не маєте ліквідної застави та поручителів, то за короткостроковим кредитом краще звернутися до мікрофінансової організації. Подібні установи на відміну від банку працюють цілодобово та видають кредити без формальностей усім охочим. Тобто позичальнику не доведеться чекати відповіді на заявку кілька днів, заявлену суму він отримає вже в день звернення.

Зараз короткострокові кредити видають по всій території України. Така можливість виникла завдяки використанню інтернет-технологій у кредитуванні. Усю процедуру можна пройти дистанційно, відвідувати відділення компанії не треба.

Короткостроковий кредит

Хто може взяти короткострокову позику?

Наша компанія пропонує фінансування на простих умовах:

 • наявність паспорта та громадянства України;
 • ідентифікаційний податковий номер;
 • банківська картка;
 • мобільний номер.

Цим вимогам відповідають усі повнолітні громадяни України. Це означає, що отримати короткострокову позику можуть студенти, особи без офіційного працевлаштування, мами в декреті, домогосподарки тощо.

На відміну від банківської структури, ми не вимагаємо довідки про доходи, гаранти та заставу, оскільки довіряємо своїм клієнтам.

На яких умовах можна взяти короткостроковий кредит?

Мікрозайми в основному видають на строк до одного місяця, але є організації, які фінансують позичальників на більш тривалий період.

Зараз можна отримати позику під 0-2% на день. Нульова ставка зазвичай застосовується до клієнтів, які вперше звернулися до МФО. Такий бонус діє в багатьох організаціях, а це означає, що кожен позичальник може отримати «безкоштовний» кредит на певний термін.

Виконати свої зобов'язання клієнт може різними способами, всі вони прописані в умовах договору. Найчастіше пропонують закрити борг через особистий кабінет, платіжні послуги, касу банку та термінали. Вибір способу залежить від переваг позичальника.

Де взяти короткострокові позики?

Процедура оформлення позики в нашій компанії дуже проста. На сайті ви знайдете кредитний калькулятор, який допоможе зробити всі необхідні розрахунки. Він за лічені секунди дасть результат до повернення. У тому випадку, якщо він відповідає вашим можливостям, можна приступити до заповнення заявки, інакше потрібно все зважити та змінити суму або терміни кредитування.

Стандартна заявка має форму короткої анкети, в ній клієнт зазвичай вказує:

 • паспортні дані;
 • електронна пошта;
 • активний номер мобільного телефону;
 • ІПН;
 • дані карткового рахунку;
 • прописку та інше.

Заявка повинна містити лише актуальну інформацію щодо заявника.  Представлені клієнтом дані перевіряються за базою, у разі виявлення невідповідностей система автоматично відмовить у фінансуванні.

Заявки клієнтів перевіряються в середньому 10-15 хвилин, при позитивній відповіді кошти відразу зараховуються на картковий рахунок позичальника. Бувають випадки, коли позичка затримується в «шляху». Така затримка пояснюється політикою банку, в якому позичальник оформив картку.

У МФО процедура кредитування не така як у банку, все відбувається набагато швидше, адже клієнтам уже не потрібно витрачати час на збирання документів, похід до банку та інші процедури. Якщо ваша ситуація не вимагає зволікань, то найкращим способом вирішити її стануть послуги нашої компанії.

Все, що потрібно для кредитування, так це зареєструватися на сайті кредитора, заповнити заявку та отримати заявлену суму. Всі перелічені процедури загалом займають не більше 20-30 хвилин. Заповнити та надіслати заявку можна як з мобільного пристрою, так і персонального комп'ютера, головне в цій справі мати доступ до Інтернету.

У компанії Мікрокеш можна взяти невеликі позики на строк до одного місяця. Нам довіряють багато громадян, оскільки ми гарантуємо високу швидкість обробки заявки та повну конфіденційність даних. Крім того, вони переконалися в тому, що ми є одним з найнадійніших і порядних сервісів, який працює чесно і прозоро.

Безперечним плюсом кредитора є те, що він розглядає навіть заявки осіб з поганою кредитною репутацією та простроченнями. Великий досвід у галузі кредитування  дозволив компанії значно спростити процес та зробити короткострокові позики доступними широкому колу осіб.

Попередження для користувача споживчих кредитів

Шановні клієнти! На виконання вимоги Постанови НБУ № 100 повідомляємо Вас про наступне:

 • При отриманні кредиту у позичальника виникають витрати у вигляді процентів, пені та інших сплат, згідно з умовами кредитного договору;
 • У разі несвоєчасного погашення кредитної заборгованості або інших порушень умов договору до позичальника можуть бути застосовані штрафні санкції, згідно з умовами кредитного договору;
 • У разі неналежного виконання позичальником своїх зобов`язань за кредитним договором кредитодавець має право у будь-який час без додаткового погодження із позичальником відступити свої права (продати право вимоги) за договором третій особі, або укласти договір про надання юридичних послуг стягнення заборгованості та інших договорів;
 • Порушення виконання зобов`язання щодо повернення споживчого кредиту може вплинути на кредитну історію та ускладнити отримання споживчого кредиту надалі;
 • Кредитодавець розпочинає дії, спрямовані на реалізацію свого права вимагати повернення простроченого кредиту (врегулювання простроченої заборгованості), з наступного дня за датою повернення кредиту, визначеною в договорі;
 • У разі неналежного виконання позичальником своїх зобов`язань за кредитним договором кредитодавець має право звернутися до суду, що може привести к примусовому стягненню заборгованості;
Взяти гроші до зарплати на карту в Україні Кредит без перевірок кредитної історії за 5 хвилин Оформити кредит з поганою кредитною історією онлайн Мікропозика онлайн на картку 👉 подати заявку Швидка позика Кредит онлайн без відмови Взяти кредит без довідок терміново в Україні Кредит онлайн Кредит онлайн на карту швидко Кредити онлайн на карту Терміново гроші Кредит за паспортом Кредит на 15000 грн Кредити в Одесі Гроші в борг у Харкові Кредит у Києві Кредити з 20 років Онлайн кредит з 19 років Кредит онлайн з 21 року Кредити онлайн з 18 років Кредити онлайн пенсіонерам Кредит безробітним Кредит без паспорта Кредити готівкою Гроші у борг у Полтаві Швидка позика у Маріуполі Кредит онлайн у Дніпрі Кредит онлайн у Кривому Розі Взяти гроші в борг Кредит студентам Кредит онлайн у Черкасах Кредит онлайн у Миколаєві Кредит готівкою у Херсоні Кредит онлайн у Запоріжжі Кредит у Чернівцях Кредит у Тернополі Кредит у Вінниці Кредит у Хмельницькому Кредит у Кіровограді Кредит у Львові Кредит у Кременчуці Кредит у Чернігові Кредит в Ужгороді Кредит у Луцьку Кредит у Рівному Кредит у Івано-Франківську Кредит у Житомирі Кредит у Білій Церкві Кредит у Сумах Кредит у Кам'янському Кредит у Маріуполі