Чи видають смс кредит в Україні?

Відсотки
грн
Сума виплати:
тіло кредиту + відсотки
грн

Чи видають смс кредит в Україні?

Компанія Мікрокеш вже багато років працює у сфері мікрокредитування, сьогодні вона має відділення у великих містах України та налічує десятки тисяч позичальників. Наша мета допомогти людям, які потрапили до складної фінансової ситуації. На допомогу можуть розраховувати громадяни України 18-65 років. Позичальники можуть отримати фінанси на картку або готівкою, витративши всього півгодини вільного часу.

У наші дні з нестачею коштів може зіткнутися будь-яка людина, навіть та яка постійно планує особистий чи сімейний бюджет. У сучасних реаліях ситуації можуть бути різними, а це означає, що фінанси можуть закінчитися раніше запланованого терміну. Найчастіше дефіцит коштів пояснюється невгамовним зростанням цін на продовольчі товари та комунальні послуги.

Сьогодні не можна покладатися на фінансову допомогу від друзів чи родичів, оскільки багато з них перебувають у аналогічній ситуації. Гроші можуть знадобитися на найрізноманітніші особисті потреби. Це може бути термінове придбання гаджета, форс-мажор або  просте бажання вирушити у подорож. Слід зазначити, що якщо ви оформлятимете кредит по смс у нашій компанії, ми не станемо з'ясовувати цілі використання коштів, просити  довідку про доходи та інші папери. Кожен позичальник сам собі вирішує, на що витратить кредит. Головне для компанії – це відповідальне ставлення позичальника до виконання своїх зобов'язань.

Вся робота компанії побудована на взаємній довірі та порядності як з боку кредитора, так і позичальника. Саме тому, якщо ви не можете погасити борг у зазначені терміни, вам надається можливість перенести погашення боргу на певний термін.  Щоб нею скористатися, потрібно спочатку виплатити відсоток за використання коштів, а потім через особистий кабінет продовжити договір. До цієї процедури слід поставитися дуже спокійно, оскільки наша компанія не використовує драконівські штрафи, а відсоткова ставка за позикою вважається однією з найлояльніших.

На відміну від банківської структури, наша організація не вимагає від позичальника величезного пакету офіційних паперів для оформлення заявки. Клієнту потрібно мати на руках лише український паспорт та ІПН. Процедура дуже проста та швидка, оскільки в ній немає формальностей.

Програми нашого МФО доступні всім категоріям громадян. Простішими словами, подати заявку можуть і студенти, і військові, і особи без офіційного працевлаштування, інваліди певних груп, декретники, пенсіонери та інші. Ми раді тому, що сьогодні у нас є можливість допомогти великому контингенту людей.

мікропозика по смс

Скільки часу займає оформлення кредиту по смс?

Наші фахівці подбали не лише про простоту процедури фінансування клієнтів, а й про її зручність. Насамперед серед плюсів компанії слід відзначити видачу коштів на картку в режимі онлайн. Щоб скористатися цією можливістю, необхідно зайти на сайт кредитора та заповнити заявку.

На сайті працює кредитний калькулятор, за допомогою якого ви зможете розрахувати суму позики, а також оптимальний період кредитування. На даному етапі майбутній позичальник бачить як умови кредитування, так і суму до повернення, яка залишається незмінною протягом усього терміну дії договору.

Після того, як розмір позички та період фінансування визначено, позичальнику потрібно виконати реєстрацію особистого кабінету та внести до анкети всю необхідну інформацію. Далі можна розпочати заповнення заявки на мікропозику по смс.

Якщо клієнт вперше звертається до організації, то процедура кредитування в середньому триває не більше 20 хвилин, при наступних зверненнях часові рамки скорочуються до 5 хвилин. Якщо система схвалила заявку, то позичальник миттєво отримає заявлену суму на банківський рахунок або готівкою. Онлайн сервіс доступний 24 години протягом 7 днів на тиждень, компанія працює без перерв, вихідних та святкових днів. Це ще раз підтверджує зручність процедури. Клієнту не потрібно особисто з'являтися у відділення, всі маніпуляції він може зробити з дому чи робочого місця.

Звернувшись до нас за смс кредитом на картку, ви можете бути впевнені  у безпеці та конфіденційності транзакцій, як на етапі його оформлення, так і при поверненні. Відомості позичальників зберігаються за «сімома печатками» на серверах МФО, шахраї навіть за сильного бажання не зможуть ними скористатися.

Також ми подбали про тих громадян, які не довіряють технологіям. Сьогодні ми пропонуємо їм отримати кредит у відділеннях нашої організації, довго чекати не доведеться. У разі позитивної відповіді позичальник отримає відразу кошти в касі або на картку.

Як видається кредит на картку через смс?

Кредит за 15-20 хвилин не є межею нашої оперативності. Якщо позичальник є постійним клієнтом, то процедура триває лише 1 хвилину. Така можливість надається особам, які підтвердили своє сумлінне ставлення до процедури, а саме повернули борг без прострочок у вказаний час.

Особливість смс кредитування в тому, що позичальнику потрібно надіслати смс повідомлення на короткий номер і вказати в ньому:

  • суму позики;
  • термін кредитування;
  • номер банківської картки.

Перед надсиланням ще раз перевірте всі дані на правильність. Як тільки система опрацює заявку, позичальник отримає затверджену суму та повідомлення з чотиризначним кодом підтвердження, який потрібно надіслати назад. Як бачите, нічого складного в цій процедурі немає.

Якщо ж ви після відправки заявки виявили помилку, виправте її та надішліть повідомлення знову. При виникненні будь-якої незрозумілої ситуації позичальник може звернутися до операторів кол-центру або менеджера компанії.

Як погасити sms позику?

Погашення заборгованості не завдасть незручностей, компанія пропонує для цього різні опції. Ви можете виконати фінансові зобов'язання через особистий кабінет, касу банку, платіжні послуги тощо. Всі способи погашення кредиту вказані в умовах договору, найшвидшим є особистий кабінет.

Попередження для користувача споживчих кредитів

Шановні клієнти! На виконання вимоги Постанови НБУ № 100 повідомляємо Вас про наступне:

  • При отриманні кредиту у позичальника виникають витрати у вигляді процентів, пені та інших сплат, згідно з умовами кредитного договору;
  • У разі несвоєчасного погашення кредитної заборгованості або інших порушень умов договору до позичальника можуть бути застосовані штрафні санкції, згідно з умовами кредитного договору;
  • У разі неналежного виконання позичальником своїх зобов`язань за кредитним договором кредитодавець має право у будь-який час без додаткового погодження із позичальником відступити свої права (продати право вимоги) за договором третій особі, або укласти договір про надання юридичних послуг стягнення заборгованості та інших договорів;
  • Порушення виконання зобов`язання щодо повернення споживчого кредиту може вплинути на кредитну історію та ускладнити отримання споживчого кредиту надалі;
  • Кредитодавець розпочинає дії, спрямовані на реалізацію свого права вимагати повернення простроченого кредиту (врегулювання простроченої заборгованості), з наступного дня за датою повернення кредиту, визначеною в договорі;
  • У разі неналежного виконання позичальником своїх зобов`язань за кредитним договором кредитодавець має право звернутися до суду, що може привести к примусовому стягненню заборгованості;
Взяти гроші до зарплати на карту в Україні Кредит без перевірок кредитної історії за 5 хвилин Оформити кредит з поганою кредитною історією онлайн Мікропозика онлайн на картку 👉 подати заявку Швидка позика Кредит онлайн без відмови Взяти кредит без довідок терміново в Україні Кредит онлайн Кредит онлайн на карту швидко Кредити онлайн на карту Терміново гроші Кредит за паспортом Кредит на 15000 грн Кредити в Одесі Гроші в борг у Харкові Кредит у Києві Кредити з 20 років Онлайн кредит з 19 років Кредит онлайн з 21 року Кредити онлайн з 18 років Кредити онлайн пенсіонерам Кредит безробітним Кредит без паспорта Кредити готівкою Гроші у борг у Полтаві Швидка позика у Маріуполі Кредит онлайн у Дніпрі Кредит онлайн у Кривому Розі Взяти гроші в борг Кредит студентам Кредит онлайн у Черкасах Кредит онлайн у Миколаєві Кредит готівкою у Херсоні Кредит онлайн у Запоріжжі Кредит у Чернівцях Кредит у Тернополі Кредит у Вінниці Кредит у Хмельницькому Кредит у Кіровограді Кредит у Львові Кредит у Кременчуці Кредит у Чернігові Кредит в Ужгороді Кредит у Луцьку Кредит у Рівному Кредит у Івано-Франківську Кредит у Житомирі Кредит у Білій Церкві Кредит у Сумах Кредит у Кам'янському Кредит у Маріуполі