Що являє собою кредит, що видається на освіту?

Відсотки
грн
Сума виплати:
тіло кредиту + відсотки
грн

Що являє собою кредит, що видається на освіту?

Освіта грає далеко не останню роль у житті сучасної людини. Зокрема освіта – це можливість отримати хорошу високооплачувану роботу, стати успішною та фінансово забезпеченою людиною. Як правило, якісні знання можна отримати лише у хорошому університеті, проте контракт у подібному закладі коштує недешево. Сьогодні, як і раніше, багато абітурієнтів та їхніх батьків не можуть виділити такі кошти з бюджету, у зв'язку з чим більшість абітурієнтів змушені відмовитися від своєї мрії. Вони не чекають, коли збереться потрібна сума, а просто влаштовуються на роботу та починають доросле життя.

У наші дні вирішити ситуацію можна й інакше. Завдяки тому, що багато фінансових структур практикують видачу коштів на простих умовах – без застави, поручителів та стоси офіційних документів. Якщо раніше комерційні банки не фінансували сферу освіти, то зараз студентську позику можна отримати на дуже вигідних умовах не тільки у банку, а й в МФО.

кредит на навчання

Як оформляється кредит на навчання у банку?

Наразі українські банки пропонують населенню велику різноманітність кредитних програм, у тому числі й освітній кредит. Головним плюсом таких пропозицій є те, що позички видаються під вигідну відсоткову ставку і на тривалий період.

Якщо за позикою звернутися до банку, то вона попросить обов'язково надати паспорт, ідентифікаційний код та довідку з роботи. У тому випадку, якщо в ролі позичальника виступатиме студент або абітурієнт, він повинен буде подати документ, який підтвердить наявність стабільного джерела доходу – стипендії, зарплати та ін. Також знадобиться заставне майно або гарант із бездоганною кредитною репутацією.

Як оформити кредит на навчання у МФО?

Незважаючи на те, що мікрофінансові установи практично не видають цільові позики, в них  можна легко отримати кредит навчання. До плюсів МФО відносять:

 • простоту та високу швидкість процедури;
 • мінімальний пакет документів (паспорт, ІПН) ;
 • фінанси можна попросити в будь-який час, не залишаючи будинку або роботи;
 • вигідні умови для нових позичальників;
 • можливість продовжити кредит без штрафних санкцій та пені;
 • великий вибір способів отримання позички (готівка, на картку або банківський рахунок);
 • лояльне ставлення до позичальників.

Вибравши МФО, позичальник повинен розуміти, що йому не вдасться взяти велику позику, оскільки ці організації здебільшого видають невеликі суми на строк до 1-2 місяців, рідко хто дає кошти на один рік.

Щоб отримати кредит на навчання у ВНЗ, насамперед потенційний позичальник має визначитися з кредитором. Наступні кроки залежать від того, якій організації клієнт надав перевагу – МФО або комерційному банку.

Якщо вибір зроблено на користь мікрофінансової організації, то потрібно буде виконати такі кроки:

 • відвідати офіційний ресурс кредитора за допомогою кредитного калькулятора розрахувати суму позики та період кредитування;
 • отримати доступ до особистого кабінету;
 • заповнити анкету, вказати в ній необхідні особисті дані;
 • верифікувати картку банку;
 • підписати кредитну угоду смс-кодом;
 • отримати заявлену суму.

Процедура оформлення позики на освіту в банку дещо відрізняється від тієї, яку пропонує МФО. Незважаючи на те, що багато банків сьогодні дають попереднє рішення щодо кредиту, щоб його отримати, потрібно особисто з'явитися у відділення банку. Особиста присутність є обов'язковою умовою, оскільки позичальник повинен буде власноручно підписати всі папери та отримати гроші. У середньому банківська процедура триває від 2-3 днів до 2 тижнів, що дуже незручно для багатьох позичальників. Тому більшість клієнтів  звертається до МФО, оскільки тут кредит можна отримати в день звернення.

кредит

Кредит на навчання у ВНЗ від Microcash

У зв'язку з тим, що освіта супроводжується великими витратами, у народі діє стереотип про те, що отримати таку суму дистанційно неможливо. Насправді це не так, мало хто знає, що сьогодні в нашій компанії можна оформити кредит до 20000 гривень на зручний для вас період.

На нашому онлайн-сервісі ви можете подати заявку на кредит у тих випадках, коли потрібно сплатити:

 • курси або тренінги;
 • підготовчі курси для абітурієнтів;
 • навчання в університеті.

Не слід собі відмовляти в можливості отримати якісні знання, які можуть стати в нагоді в майбутньому. Україна – це держава, в якій багато університетів, які дають якісні знання. Завдяки онлайн кредитуванню, у кожної людини з'являється можливість здобути хорошу освіту і стати на крок ближче до своєї мрії.

Звернувшись до нашої компанії за позикою на навчання, вам уже не потрібно буде простоювати в чергах, і проходити безліч перевірок, як у банку. Все, що потрібно для отримання позики – це доступ до інтернету та кілька хвилин вільного часу.

Оформлення кредиту передбачає виконання наступних кроків:

 • відвідування сайту Microcash;
 • визначення бажаної суми та терміну фінансування;
 • заповнення та надсилання заявки на отримання позикових коштів;
 • верифікація банківської картки;
 • очікування відповіді від системи.

Відповідь не змусить себе довго чекати. Компанія у своїй роботі використовує інноваційні рішення, які автоматично перевіряють дані позичальника. Як правило, повідомлення надходить клієнту протягом 15-20 хвилин при першому зверненні, у майбутньому цей час скорочується до 5 хвилин, але для цього потрібно показати себе відповідальним позичальником.

Кредит на навчання у Києві та будь-якому іншому місті не лише легко взяти, а й погасити. Наша компанія пропонує різні варіанти сплати боргу. Це може бути особистий кабінет, інтернет-банкінг, термінали самообслуговування, каси банків тощо, позичальник може скористатися будь-яким із них. Крім того, позики в МФО не прив'язані до якогось місця, це означає, що клієнт може оформити позику в одному місті, а виконати свої зобов'язання за договором, перебуваючи в іншому. Якщо ви маєте запитання, за додатковою інформацією можете звернутися до менеджера компанії.

Попередження для користувача споживчих кредитів

Шановні клієнти! На виконання вимоги Постанови НБУ № 100 повідомляємо Вас про наступне:

 • При отриманні кредиту у позичальника виникають витрати у вигляді процентів, пені та інших сплат, згідно з умовами кредитного договору;
 • У разі несвоєчасного погашення кредитної заборгованості або інших порушень умов договору до позичальника можуть бути застосовані штрафні санкції, згідно з умовами кредитного договору;
 • У разі неналежного виконання позичальником своїх зобов`язань за кредитним договором кредитодавець має право у будь-який час без додаткового погодження із позичальником відступити свої права (продати право вимоги) за договором третій особі, або укласти договір про надання юридичних послуг стягнення заборгованості та інших договорів;
 • Порушення виконання зобов`язання щодо повернення споживчого кредиту може вплинути на кредитну історію та ускладнити отримання споживчого кредиту надалі;
 • Кредитодавець розпочинає дії, спрямовані на реалізацію свого права вимагати повернення простроченого кредиту (врегулювання простроченої заборгованості), з наступного дня за датою повернення кредиту, визначеною в договорі;
 • У разі неналежного виконання позичальником своїх зобов`язань за кредитним договором кредитодавець має право звернутися до суду, що може привести к примусовому стягненню заборгованості;
Взяти гроші до зарплати на карту в Україні Кредит без перевірок кредитної історії за 5 хвилин Оформити кредит з поганою кредитною історією онлайн Мікропозика онлайн на картку 👉 подати заявку Швидка позика Кредит онлайн без відмови Взяти кредит без довідок терміново в Україні Кредит онлайн Кредит онлайн на карту швидко Кредити онлайн на карту Терміново гроші Кредит за паспортом Кредит на 15000 грн Кредити в Одесі Гроші в борг у Харкові Кредит у Києві Кредити з 20 років Онлайн кредит з 19 років Кредит онлайн з 21 року Кредити онлайн з 18 років Кредити онлайн пенсіонерам Кредит безробітним Кредит без паспорта Кредити готівкою Гроші у борг у Полтаві Швидка позика у Маріуполі Кредит онлайн у Дніпрі Кредит онлайн у Кривому Розі Взяти гроші в борг Кредит студентам Кредит онлайн у Черкасах Кредит онлайн у Миколаєві Кредит готівкою у Херсоні Кредит онлайн у Запоріжжі Кредит у Чернівцях Кредит у Тернополі Кредит у Вінниці Кредит у Хмельницькому Кредит у Кіровограді Кредит у Львові Кредит у Кременчуці Кредит у Чернігові Кредит в Ужгороді Кредит у Луцьку Кредит у Рівному Кредит у Івано-Франківську Кредит у Житомирі Кредит у Білій Церкві Кредит у Сумах Кредит у Кам'янському Кредит у Маріуполі