Де можна отримати кредит на ремонт?

Відсотки
грн
Сума виплати:
тіло кредиту + відсотки
грн

Де в Україні можна отримати кредит на ремонт?

Цей захід вважається досить клопіткою та витратною справою. Крім того, у кожної людини є свій смак і уявлення, як має виглядати її оселя. Незалежно від того, якому стилю ви надасте перевагу, вам слід насамперед зробити необхідні розрахунки. Планування бюджету дозволить вам вчасно завершити ремонтні роботи.

Якщо ви вирішили скористатися послугами дизайнерів та інших фахівців, то обов'язково у кошторис увімкніть їхню вартість.

Як взяти кредит на ремонт?

Після того, як ви склали кошторис витрат, слід розглянути варіанти, де ви можете отримати кошти на цей захід.

До найпоширеніших способів слід віднести:

 • взяти гроші в борг у друзів або родичів;
 • накопичити на депозиті;
 • продати або здати в оренду своє майно;
 • отримати позику в мікрофінансовій компанії.

До друзів ви можете звернутися лише в тому випадку, якщо витрати на ремонт будуть невеликі, і вам достатньо провести косметичні роботи. В цілому, зовнішній вигляд вашого житла не зміниться, але ви можете освіжити інтер'єр. У будь-якому випадку пошук фінансової допомоги від знайомих та рідних людей змушує людину відчувати дискомфорт і незручність.

Якщо ви нікуди не поспішаете, і ремонтні роботи можна виконати через півроку чи рік, то можете сміливо відкрити депозит. У цьому випадку вам доведеться щомісяця поповнювати його. Сума на депозиті зростатиме не лише за рахунок поповнень, а й за рахунок процентів за вкладом. Такий метод набагато зручніший, ніж заводити вдома скарбничку та закидати в неї гроші.

Деякі люди для отримання додаткового заробітку вирішують здати машину чи нерухомість в оренду, а самі вирушають жити до батьків.

Якщо ви не хочете створювати незручності своїм рідним, краще скористатися пропозицією надійної мікрофінансової компанії. Як тільки ви отримаєте фінансову підтримку від обраної МФО, зможете відразу приступити до здійснення поставлених цілей.

кредит на ремонт

Де отримати кредит на ремонт квартири?

В даний час існує кілька способів оформлення позики для ремонту у фінансових установах.

Споживчі кредити мають як переваги, так і недоліки. До переваг цього фінансового продукту можна віднести:

 • відсутність необхідності пояснювати цільове призначення кредитних коштів;
 • не потрібно надавати заставне майно або шукати поручителів;
 • гроші буде переведено на ваш рахунок через кілька хвилин після підписання договору, що значно заощадить ваш час;
 • більшість мікрофінансових компаній пропонують своїм клієнтам оформити нецільовий споживчий кредит. Вам необхідно проаналізувати пропозиції в даному сегменті ринку та підібрати найбільш оптимальні умови.

Слід зазначити, що сума буде порівняно невеликою, тому влаштувати капітальний ремонт на ці гроші ви не зможете.

Хто може зробити ремонт у кредит?

Скористатися послугами нашої мікрофінансової компанії можуть усі громадяни України, які досягли повноліття. Ми співпрацюємо з різними віковими групами, тому до нас звертаються не лише молоді працівники, а й студенти та пенсіонери.

Цільові кредити на ремонт можна отримати як у банківській організації, так і в мікрофінансовій компанії. Варто зазначити, що в першому випадку вам доведеться підтверджувати свою платоспроможність, а також надати великий пакет документів. Доведеться заздалегідь укласти договір з підрядником, який робитиме ремонт у будинку, оскільки банк вимагатиме у вас кошторис. При цьому немає жодних гарантій, що ваша заявка буде схвалена.

Якщо ви хочете виконати ремонтні роботи самостійно, краще скористатися нашим кредитним сервісом Мікрокеш. У нас ви зможете оформити позику на вигідних умовах. Процедура кредитування не забере багато часу. Необхідні документи можна прикріпити віддалено. Для отримання позикових коштів не потрібно особистої присутності в офісі.

Які документи потрібні для оформлення кредиту на ремонт квартири?

Наш кредитний сервіс не надає клієнтам жорстких вимог. Позичальник повинен відповідати наступним умовам:

 • вік від 18 років;
 • громадянство України;
 • відсутність судимості (бажано, але не обов'язково).

Вам знадобиться мінімальний пакет документів, куди входить паспорт, ідентифікаційний податковий номер та картка будь-якого вітчизняного банку. Якщо позику отримує пенсіонер, то знадобиться ще пенсійне посвідчення.

Зареєструйтесь на сайті нашої компанії, заповніть анкету своїми особистими даними та можете сміливо приступати до подання заявки. Незважаючи на те, що більшість запитів отримує схвалення, не варто забувати про відсоток відмови. Заявка може бути відхилена, якщо ви вказали помилкову або хибну інформацію. Якщо у вас є кілька незакритих кредитів, то цілком імовірно, що система не дасть схвалення на видачу ще однієї позики.

отримати кредит на ремонт кредит на ремонт квартири

Як можна витратити кредит на ремонт в Україні?

Зараз на ринку будівельних матеріалів мають великі спеціалізовані магазини, де покупець може придбати всі необхідні товари. Якщо ви заздалегідь не склали кошторис, вирушили за покупками і вам не вистачило коштів, ви можете подати заявку на кредит, перебуваючи в магазині. Ця процедура не триватиме багато часу. Через 15-20 хвилин ви станете власником необхідної грошової суми.

Коли потрібно зробити ремонт будинку в кредит, можливо, оптимальним виходом із ситуації стане фінансова допомога від нашої мікрокредитної компанії. Завдяки розробленій нами програмі лояльності ви зможете взяти позику на вигідних умовах під низькі відсотки. Головним фінансовим зобов'язанням вам стане своєчасне погашення боргу. Не допускайте прострочень, щоб не зіткнутися зі штрафними санкціями та пенею.

Ми з розумінням ставимося до кожного клієнта, тому надаємо позичальникам можливість не лише достроково сплатити борг, а й продовжити терміни кредитування.

Попередження для користувача споживчих кредитів

Шановні клієнти! На виконання вимоги Постанови НБУ № 100 повідомляємо Вас про наступне:

 • При отриманні кредиту у позичальника виникають витрати у вигляді процентів, пені та інших сплат, згідно з умовами кредитного договору;
 • У разі несвоєчасного погашення кредитної заборгованості або інших порушень умов договору до позичальника можуть бути застосовані штрафні санкції, згідно з умовами кредитного договору;
 • У разі неналежного виконання позичальником своїх зобов`язань за кредитним договором кредитодавець має право у будь-який час без додаткового погодження із позичальником відступити свої права (продати право вимоги) за договором третій особі, або укласти договір про надання юридичних послуг стягнення заборгованості та інших договорів;
 • Порушення виконання зобов`язання щодо повернення споживчого кредиту може вплинути на кредитну історію та ускладнити отримання споживчого кредиту надалі;
 • Кредитодавець розпочинає дії, спрямовані на реалізацію свого права вимагати повернення простроченого кредиту (врегулювання простроченої заборгованості), з наступного дня за датою повернення кредиту, визначеною в договорі;
 • У разі неналежного виконання позичальником своїх зобов`язань за кредитним договором кредитодавець має право звернутися до суду, що може привести к примусовому стягненню заборгованості;
Взяти гроші до зарплати на карту в Україні Кредит без перевірок кредитної історії за 5 хвилин Оформити кредит з поганою кредитною історією онлайн Мікропозика онлайн на картку 👉 подати заявку Швидка позика Кредит онлайн без відмови Взяти кредит без довідок терміново в Україні Кредит онлайн Кредит онлайн на карту швидко Кредити онлайн на карту Терміново гроші Кредит за паспортом Кредит на 15000 грн Кредити в Одесі Гроші в борг у Харкові Кредит у Києві Кредити з 20 років Онлайн кредит з 19 років Кредит онлайн з 21 року Кредити онлайн з 18 років Кредити онлайн пенсіонерам Кредит безробітним Кредит без паспорта Кредити готівкою Гроші у борг у Полтаві Швидка позика у Маріуполі Кредит онлайн у Дніпрі Кредит онлайн у Кривому Розі Взяти гроші в борг Кредит студентам Кредит онлайн у Черкасах Кредит онлайн у Миколаєві Кредит готівкою у Херсоні Кредит онлайн у Запоріжжі Кредит у Чернівцях Кредит у Тернополі Кредит у Вінниці Кредит у Хмельницькому Кредит у Кіровограді Кредит у Львові Кредит у Кременчуці Кредит у Чернігові Кредит в Ужгороді Кредит у Луцьку Кредит у Рівному Кредит у Івано-Франківську Кредит у Житомирі Кредит у Білій Церкві Кредит у Сумах Кредит у Кам'янському Кредит у Маріуполі