Де можна оформити кредит на відпустку?

Відсотки
грн
Сума виплати:
тіло кредиту + відсотки
грн

Де можна оформити кредит на відпустку?

Кредит на відпочинок в Україні є позикою, призначеною для оплати подорожі. Наприклад, позичальник може витратити отримані кошти на придбання туру, бронювання готелю, страховий поліс, а також дрібні витрати. Цільовий кредит можна отримати як у мікрофінансовій компанії, так і в банківській установі.

Взяти кредит на відпочинок можна двома способами. Перший – звернутися до банку за отриманням цільової чи споживчої позики. Варто зазначити, що цільовий фінансовий продукт має відсоткову ставку нижчу, проте оформити позику можна тільки в офісі туристичної агенції.

Якщо ви плануєте подорож самостійно, то доведеться взяти споживчий кредит під високі відсотки. Кошти можна використовувати на оплату квитків, екскурсії та багато іншого.

Другим варіантом є послуги мікрокредитних організацій, які пропонують своїм клієнтам довгострокову співпрацю. Такі позики видаються на кілька місяців. Клієнти поступово вносять платежі та закривають свій обов'язок. Виплати можуть проводитися раз на тиждень чи місяць. Перед тим, як вибрати кредитора. Необхідно ознайомитися з його пропозицією.

Багато людей мріють вирушити у подорож, тому заздалегідь планують свою відпустку та накопичують необхідну грошову суму. Але є і така категорія людей, яка ловить вдалий момент і не замислюючись відпочивають за кордоном по путівці, що горить. Якщо вам нагодився шанс вирушити в подорож за вигідною ціною, то не варто її упускати. Коли виникне гостра потреба у грошах, ви можете скористатися фінансовою допомогою від нашої мікрокредитної компанії. Організувати ідеальний відпочинок у чужій країні досить просто, якщо завжди мати під рукою надійний кредитний сервіс.

В даний час туристичні агенції пропонують широкий вибір напрямків, тому людині досить складно визначитися зі своїми бажаннями. Найчастіше палаючі путівки розхоплюють буквально за кілька днів. У таких випадках немає сенсу звертатися за отриманням споживчого кредиту до банківської організації. Путівка не буде на вас довго чекати. Оптимальним рішенням стануть послуги мікрофінансової компанії.

Якщо ви тривалий час накопичували гроші на подорож, але вам не вистачає невеликої суми, то покрити цю нестачу можна за допомогою мікрокредиту. Такі позики оформлюються за короткий проміжок часу. В середньому процедура кредитування займе не більше півгодини.

Отримані кошти можна використати для придбання туру. Якщо ви вирушаєте не за путівкою, то за допомогою кредиту ви зможете розплатитися за оренду житла, купівлю продуктів харчування та інше.

кредит на відпустку

Умови надання кредиту на відпочинок

За допомогою спеціального калькулятора, розміщеного на головній сторінці нашого сервісу, потенційні позичальники можуть попередньо оцінити свої фінансові можливості та умови нашої організації. Будь-який бажаючий може скористатися даним інструментом і підібрати для себе оптимальний розмір позички та суму щомісячного платежу. Розгляньте різні варіанти і лише після цього виберіть найбільш вигідний з них.

Оскільки процедура кредитування проходить віддалено, то ви зможете не тільки заощадити свій час, але й у комфортних умовах, не поспішаючи, подати заявку.

На відміну від банківської позики, мікрокредит має ряд переваг, серед них можна виділити відсутність необхідності у наданні заставного майна, висока швидкість оформлення, мінімальний пакет документів.

Наша мікрофінансова компанія намагається позбавити своїх клієнтів від паперової тяганини Тому ми суттєво спростили процедуру оформлення позики. Для отримання коштів вам знадобиться картка будь-якого банку. Погасити борг можна кількома способами – через Особистий кабінет, відділення банку чи платіжний термінал. Щоб розмір суми до виплати не збільшувався, необхідно уникати прострочень.

Як оформити відпочинок у кредит в онлайн режимі?

Користуючись послугами нашої компанії, ви зможете зберегти свої сили та час для головного. Отримати рішення від кредитного сервісу Мікрокеш буквально за лічені хвилини. Для оформлення позички необхідно пройти реєстрацію на сайті, потім заповнити анкету своїми даними та подати онлайн-заявку. Найближчим часом прийде смс-повідомлення з відповіддю. У разі схвалення необхідно зайти до Особистого кабінету та підписати договір за допомогою коду, який прийде на ваш мобільний телефон. Як тільки буде завершено цю процедуру, ви отримаєте кошти на свою картку.

Вимоги до позичальників для отримання короткострокового кредиту на відпочинок

У нашій мікрофінансовій компанії отримати кредит на відпочинок може будь-який громадянин країни що відповідає нашим мінімальним вимогам. Скористатися фінансовими послугами можуть особи, яким виповнилося 18 років. Також обов'язковою умовою є наявність паспорта та ІПН.

Ми не вимагаємо від своїх клієнтів підтвердження платоспроможності чи надання документів на заставне майно. До нас звертаються:

 • люди, які не мають офіційного працевлаштування,
 • самозайняті,
 • тимчасово безробітні,
 • пенсіонери
 • студенти.

Якщо у вас виникли питання, то ви можете отримати безкоштовну консультацію у наших менеджерів.

Кожен потенційний позичальник повинен розуміти, щоб уникнути небажаних наслідків, йому необхідно оцінити свої фінансові можливості і лише після цього подавати заявку . Деякі недобросовісні клієнти вважають, що можуть взяти позику і потім забути про її погашення. На практиці справа інакша. Мікрофінансові компанії вживають серйозніших заходів щодо неплатників. Якщо на вас не вплинули їхні дзвінки та повідомлення, то вони можуть звернутися до колекторської компанії або суду. Позичальнику все одно доведеться виконати своє зобов'язання перед кредитором, ось тільки сума до погашення помітно збільшиться.

Попередження для користувача споживчих кредитів

Шановні клієнти! На виконання вимоги Постанови НБУ № 100 повідомляємо Вас про наступне:

 • При отриманні кредиту у позичальника виникають витрати у вигляді процентів, пені та інших сплат, згідно з умовами кредитного договору;
 • У разі несвоєчасного погашення кредитної заборгованості або інших порушень умов договору до позичальника можуть бути застосовані штрафні санкції, згідно з умовами кредитного договору;
 • У разі неналежного виконання позичальником своїх зобов`язань за кредитним договором кредитодавець має право у будь-який час без додаткового погодження із позичальником відступити свої права (продати право вимоги) за договором третій особі, або укласти договір про надання юридичних послуг стягнення заборгованості та інших договорів;
 • Порушення виконання зобов`язання щодо повернення споживчого кредиту може вплинути на кредитну історію та ускладнити отримання споживчого кредиту надалі;
 • Кредитодавець розпочинає дії, спрямовані на реалізацію свого права вимагати повернення простроченого кредиту (врегулювання простроченої заборгованості), з наступного дня за датою повернення кредиту, визначеною в договорі;
 • У разі неналежного виконання позичальником своїх зобов`язань за кредитним договором кредитодавець має право звернутися до суду, що може привести к примусовому стягненню заборгованості;
Взяти гроші до зарплати на карту в Україні Кредит без перевірок кредитної історії за 5 хвилин Оформити кредит з поганою кредитною історією онлайн Мікропозика онлайн на картку 👉 подати заявку Швидка позика Кредит онлайн без відмови Взяти кредит без довідок терміново в Україні Кредит онлайн Кредит онлайн на карту швидко Кредити онлайн на карту Терміново гроші Кредит за паспортом Кредит на 15000 грн Кредити в Одесі Гроші в борг у Харкові Кредит у Києві Кредити з 20 років Онлайн кредит з 19 років Кредит онлайн з 21 року Кредити онлайн з 18 років Кредити онлайн пенсіонерам Кредит безробітним Кредит без паспорта Кредити готівкою Гроші у борг у Полтаві Швидка позика у Маріуполі Кредит онлайн у Дніпрі Кредит онлайн у Кривому Розі Взяти гроші в борг Кредит студентам Кредит онлайн у Черкасах Кредит онлайн у Миколаєві Кредит готівкою у Херсоні Кредит онлайн у Запоріжжі Кредит у Чернівцях Кредит у Тернополі Кредит у Вінниці Кредит у Хмельницькому Кредит у Кіровограді Кредит у Львові Кредит у Кременчуці Кредит у Чернігові Кредит в Ужгороді Кредит у Луцьку Кредит у Рівному Кредит у Івано-Франківську Кредит у Житомирі Кредит у Білій Церкві Кредит у Сумах Кредит у Кам'янському Кредит у Маріуполі