Кредит військовослужбовцям 👉 взяти в МФО

Відсотки
грн
Сума виплати:
тіло кредиту + відсотки
грн

Куди звертатися за кредитом військовим?

Потреба в позикових коштах може раптово виникнути у будь-якої людини, будь-то пенсіонер, домогосподарка, студент, учитель чи військовослужбовець. Залежно від цілей та суми кредитування позичальники звертаються до різних інстанцій.

Наприклад, військовослужбовці можуть звернутися за позикою до банку чи мікрофінансової установи. Віддавши перевагу першому варіанту, позичальнику потрібно буде уявити солідний пакет документів, на збір яких піде чимало часу. Вибираючи другий варіант, йому вистачить і 30 хвилин вільного часу, а з документів потрібен лише паспорт громадянина України та ідентифікаційний податковий номер.

кредит військовим

Ви – військовослужбовець і вам терміново потрібні гроші? Наша компанія готова надати фінансову допомогу, яка дозволить швидко вирішити всі проблеми.

Найчастіше військовослужбовцям не так легко і просто отримати необхідну суму у борг від банківської структури. Пояснюється це тим, що ця спеціалізація супроводжується високими ризиками втрати дієздатності або перебуванням потенційного позичальника у зоні бойових дій. Простішими словами, військовому буде непросто отримати позику на загальних умовах, йому потрібно буде зібрати не лише великий пакет документів, а й подати в заставу майно, а також знайти поручителів.

В даний час розроблено різні кредитні програми для військових, але стати її учасником не так просто. Позичальник повинен виконати не лише стандартні умови кредитування, а й обов'язково оформити страховку, яка за нинішніми мірками є досить дорогим заходом.

Де видають кредити військовим?

Наша компанія Мікрокеш пропонує свою допомогу у вирішенні фінансових труднощів. У нас ви отримаєте необхідні кошти у стислий термін, пред'явивши мінімальний пакет документів, причому це не просто слова, а реальність.

Для оформлення  кредиту для військових потрібен лише паспорт, ІПН та банківська карта. У разі мікрофінансова установа не вимагає від позичальника ні страховку, ні заставу, ні поручителів, ні довідку про доходи.

На сайті компанії опубліковано умови кредитування, з якими ви можете ознайомитись у будь-який час. Також на сайті працює кредитний калькулятор, за його допомогою клієнт може розрахувати вартість позики до повернення.

Якщо ви вперше звертаєтесь до МФО, то сума позики може бути не максимальною. Але її можна буде збільшити при подальшому зверненні, якщо ви не підірваєте довіру кредитора.

Кредити для військовослужбовців України – як отримати?

Процедура МФО для військових нічим не відрізняється від тієї, що потрібно пройти звичайним користувачам:

 • заповніть заявку;
 • надішліть заявку та чекайте відповіді;
 • отримайте позику на картку миттєво.

Процедура отримання позички від Мікрокеш триває недовго, крім того, вона не вимагає особистої присутності позичальника та спілкування з персоналом організації.

Завдяки тому, що оформлення кредиту відбувається в онлайн форматі, військовослужбовці можуть керувати своєю історією, не залишаючи своєї посади. Все, що потрібно для отримання позички, так це доступ до глобальної мережі та кілька хвилин вільного часу.

Заповнювати заявку краще розпочати після того, як ознайомитеся з умовами кредитування. Зазвичай до заявки вносять дані паспорта, ідентифікаційного номера, банківської картки, мобільного телефону та електронної пошти.

У компанії Мікрокеш процедура кредитування повністю автоматизована, а це означає, що позичальнику не доведеться чекати на рішення за заявкою кілька днів як у банку, все відбудеться набагато швидше. Системі вистачить 10-15 хвилин, щоб перевірити дані заявника. У разі схвалення заявки кошти після підписання договору будуть одразу переведені на карту військового. До заповнення заявки слід підійти уважно, оскільки від її коректного заповнення залежить відповідь системи. Як тільки гроші опиняться на картковому рахунку заявника, їх можна відразу використати.

Військовий може витратити отримані кошти на будь-які особисті потреби:

 • купівля речей, медикаментів та техніки;
 • допомога близьким;
 • медичні послуги;
 • погашення боргу.

Цей список можна продовжувати до безкінечності. Позичальнику не потрібно складати звітність щодо витрачання позикових коштів.

Повернення позики також не доставить труднощів, його можна повернути як готівкою, так і безготівковою формою. Військовий може виконати свої зобов'язання через інтернет-банкінг, платіжний сервіс чи особистий кабінет. Готівкова оплата передбачає відвідування відділення банку, також можна скористатися платіжним терміналом.

Кожен військовослужбовець, перебуваючи далеко від дому, хоче, щоб його близькі люди нічого не потребували, тому обирає як кредитора МФО і, таким чином, швидко допомагає своїм рідним. Щоб отримати кредит, не потрібно залишати свою військову частину або брати звільнювальну, досить просто вийти у вільний час до Інтернету та відвідати сервіс Мікрокеш. Перевага сервісу в тому, що він щодня цілодобово приймає заявки, вихідні та святкові дні не стали винятком.

У яких містах видають кредити для військових?

Скористатися пропозицією нашої компанії може будь-який військовослужбовець незалежно від свого місцезнаходження. Винятком є лише АР Крим та деякі частини Луганської та Донецької областей. Позичальник може взяти споживчий кредит для військовослужбовців однієї області, а повернути їх у інший.

У зв'язку з тим, що мобільний інтернет покриває більшу частину території України, послуга кредитування доступна військовослужбовцям, які знаходяться у різних куточках нашої батьківщини. Кредит не прив'язує його до певної частини чи місця несення служби.

Керувати кредитом ви можете безпосередньо через особистий кабінет на сайті Мікрокеш. Тобто ви можете відкрити кредит, пролонгувати термін дії договору і повернути позику без допомоги співробітників фінансових установ. Якщо у вас виникли питання, менеджери нашої компанії готові надати роз'яснення та допомогти вам з оформленням заявки.Попередження для користувача споживчих кредитів

Шановні клієнти! На виконання вимоги Постанови НБУ № 100 повідомляємо Вас про наступне:

 • При отриманні кредиту у позичальника виникають витрати у вигляді процентів, пені та інших сплат, згідно з умовами кредитного договору;
 • У разі несвоєчасного погашення кредитної заборгованості або інших порушень умов договору до позичальника можуть бути застосовані штрафні санкції, згідно з умовами кредитного договору;
 • У разі неналежного виконання позичальником своїх зобов`язань за кредитним договором кредитодавець має право у будь-який час без додаткового погодження із позичальником відступити свої права (продати право вимоги) за договором третій особі, або укласти договір про надання юридичних послуг стягнення заборгованості та інших договорів;
 • Порушення виконання зобов`язання щодо повернення споживчого кредиту може вплинути на кредитну історію та ускладнити отримання споживчого кредиту надалі;
 • Кредитодавець розпочинає дії, спрямовані на реалізацію свого права вимагати повернення простроченого кредиту (врегулювання простроченої заборгованості), з наступного дня за датою повернення кредиту, визначеною в договорі;
 • У разі неналежного виконання позичальником своїх зобов`язань за кредитним договором кредитодавець має право звернутися до суду, що може привести к примусовому стягненню заборгованості;
Взяти гроші до зарплати на карту в Україні Кредит без перевірок кредитної історії за 5 хвилин Оформити кредит з поганою кредитною історією онлайн Мікропозика онлайн на картку 👉 подати заявку Швидка позика Кредит онлайн без відмови Взяти кредит без довідок терміново в Україні Кредит онлайн Кредит онлайн на карту швидко Кредити онлайн на карту Терміново гроші Кредит за паспортом Кредит на 15000 грн Кредити в Одесі Гроші в борг у Харкові Кредит у Києві Кредити з 20 років Онлайн кредит з 19 років Кредит онлайн з 21 року Кредити онлайн з 18 років Кредити онлайн пенсіонерам Кредит безробітним Кредит без паспорта Кредити готівкою Гроші у борг у Полтаві Швидка позика у Маріуполі Кредит онлайн у Дніпрі Кредит онлайн у Кривому Розі Взяти гроші в борг Кредит студентам Кредит онлайн у Черкасах Кредит онлайн у Миколаєві Кредит готівкою у Херсоні Кредит онлайн у Запоріжжі Кредит у Чернівцях Кредит у Тернополі Кредит у Вінниці Кредит у Хмельницькому Кредит у Кіровограді Кредит у Львові Кредит у Кременчуці Кредит у Чернігові Кредит в Ужгороді Кредит у Луцьку Кредит у Рівному Кредит у Івано-Франківську Кредит у Житомирі Кредит у Білій Церкві Кредит у Сумах Кредит у Кам'янському Кредит у Маріуполі