Онлайн кредитування

Відсотки
грн
Сума виплати:
тіло кредиту + відсотки
грн

Онлайн кредитування від Microcash без відмов і на будь-які потреби

Найпростішим і швидким способом вирішення тимчасових грошових труднощів є швидкі позики. Саме online кредитування дозволяє за лічені хвилини буквально кожному отримати грошові кошти. З розвитком ринку кредитування в нашій країні почали з'являтися мікрофінансові організації, які запропонували українцям відмінну альтернативу банківських послуг - короткострокові мікропозики, з правом кредит взяти онлайн. І якщо раніше для отримання грошей слід було пройти буквально «всі кола пекла» звертаючись до традиційних банкам, то зараз отримати кредит онлайн в Україні не складе труднощів.

За даними аналітиків нашої компанії Microcash, конкуренція традиційно банкінгу та МФО за роздрібного позичальника відбувається переважно за частиною малих короткочасних сум, в силу відмінних рис їх бізнес-стандартів, походження фінансування і їх обсягів, контролю функціонування, відносини до потенційних ризиків і охоплення цільових аудиторій.

Поширеність і зростання попиту на кредит в Україні онлайн у населення наші експерти пояснюють поетапним підйомом спроможності і прагнень, зростанням ступеня фінансової грамотності, усвідомленням практичності «швидких грошей» як механізму «швидкої фінансової допомоги» і навіть особистісного економічного планування.

МФО Microcash чудово розуміє, що споживче кредитування, в тому числі можливість взяти онлайн кредит - це ключовий механізм фінансового забезпечення споживчого попиту і становлення економіки. Власне, роздрібний товарообіг, заснований на запитах і побажаннях споживачів, залишається головним ведучим економічного прогресу. І на відміну від інших подібних організацій, наша компанія дозволяє взяти кредит онлайн в Україні буквально кожному, хто цього потребує, і дійсно допомагає людям в різних життєвих ситуаціях, а не погіршує їх фінансовий стан.

microcash без відмов

Перевага споживчих позик Microcash

Онлайн кредит в Україні в цілому таїть в собі масу вагомих переваг і для багатьох мале споживче кредитування стало найкращим і звичним способом поправки свого матеріального становища. Звичний для багатьох банкінг як такої в своїх підходах діє консервативно, а ось МФО досить гнучкі і легко складають конкуренцію в цій сфері, виграючи у швидкості і право проводити віддалену ідентифікацію. Звичайними достоїнствами для багатьох користувачів вже стали: простота і легкість оформлення, доступність онлайн кредиту в Україні майже для кожного жителя країни, високий ступінь схвалення видачі коштів на будь-які потреби, отримання позики миттєво. Але наша компанія Microcash крім перерахованих вище достоїнств в роботі зі своїми клієнтами ще має низку відмінних переваг:

 • Легальність. Мicrocash - зареєстрована в Україні торгова марка. Це, мабуть, головний пункт для будь-якої людини. Наша компанія має діючу ліцензію на здійснення діяльності з надання фінансових послуг, в тому числі і онлайн кредитування. Дозвільні документи представлені на сайті.

 • Робота 24/7. Далеко не кожна фінансова організація цілодобово і без вихідних видає кредит онлайн в Україні.

 • Прозорість. МФО становить детальний кредитний договір тільки на прозорих умовах, видача здійснюється без усіляких прихованих платежів / комісій і каверз.

 • Об'єктивність. В силу того, що аналіз і рішення з приводу схвалення позики приймає штучний інтелект, той чи інший висновок, висновок і оформлення з надання фін.средств ґрунтується тільки на об'єктивній інформації.

 • Безпека. Мicrocash гарантує споживачам використання виняткових заходів безпеки, що стосуються їх персональних даних, їх банківської карти і особистості.


microcash без відмов


Як отримати кредит в Україні онлайн

Послугами нашої організації користуються абсолютно різні клієнти: студенти, пенсіонери, безробітні, самозайняті, мами в декретній відпустці, люди з поганою кредитною історією і просто ті, хто не може або не хоче з тих чи інших причин звертатися за допомогою до банків, друзям, колегам, рідним. Таким чином, нашим продуктом можуть скористатися всі, кому в певній ситуації терміново потрібні гроші для врегулювання матеріальних труднощів або для здійснення незапланованих покупок.

Для того щоб отримати позику, необхідно:

 • мати паспорт громадянина України;

 • мати ІПН;

 • бути старше 18 і менше 70 років;

 • володіти платіжною карткою одного з діючих банків країни;

 • розташовувати доступом в інтернет.

Оформити і отримати «швидкі гроші» на нашому ресурсі, на відміну від інших МФО та традиційного банкінгу, можна в лічені хвилини, так як пакет документів і вимог до позичальника - мінімальний. Оформлення заявки на мікропозик на сервісі Мicrocash здійснюється в наступному порядку:

 1. Калькулятор. Простий і інтуїтивно зрозумілий калькулятор на порталі дозволяє ввести дані про суму та термін позики, і дізнатися суму відсотків, для погашення в кінці терміну позики. Далі слід натиснути на «отримати кредит».

 2. Реєстрація. На даному етапі проводиться верифікація за допомогою телефону або ж BANKID.

 3. Анкетування. Клієнту слід заповнити короткий опитувальник. Для збільшення шансів твердження мікропозик нашою організацією, слід уважно, точно і правдиво заповнити всю необхідну про себе інформацію.

 4. Заявка. Після етапу перевірки умов позики і обробки анкети, наш сервіс практично миттєво видає зворотний зв'язок по заявці. Якщо це не відбувається протягом декількох хвилин, то можливо виникли деякі труднощі, які обов'язково вирішуватися після звернення споживача до служби підтримки ресурсу Мicrocash.

 5. Контракт. Підписання контракту настає тільки після позитивної відповіді від сервісу. У документації буде детально описані всі умови мікрофінансування, і тому вкрай важливо, щоб позичальник, перед підписанням, уважно перечитав договір.

 6. Платіжна картка. Після виконання всіх перерахованих вище пунктів, необхідно ввести номер своєї платіжної карти, куди надійде займ.

Попередження для користувача споживчих кредитів

Шановні клієнти! На виконання вимоги Постанови НБУ № 100 повідомляємо Вас про наступне:

 • При отриманні кредиту у позичальника виникають витрати у вигляді процентів, пені та інших сплат, згідно з умовами кредитного договору;
 • У разі несвоєчасного погашення кредитної заборгованості або інших порушень умов договору до позичальника можуть бути застосовані штрафні санкції, згідно з умовами кредитного договору;
 • У разі неналежного виконання позичальником своїх зобов`язань за кредитним договором кредитодавець має право у будь-який час без додаткового погодження із позичальником відступити свої права (продати право вимоги) за договором третій особі, або укласти договір про надання юридичних послуг стягнення заборгованості та інших договорів;
 • Порушення виконання зобов`язання щодо повернення споживчого кредиту може вплинути на кредитну історію та ускладнити отримання споживчого кредиту надалі;
 • Кредитодавець розпочинає дії, спрямовані на реалізацію свого права вимагати повернення простроченого кредиту (врегулювання простроченої заборгованості), з наступного дня за датою повернення кредиту, визначеною в договорі;
 • У разі неналежного виконання позичальником своїх зобов`язань за кредитним договором кредитодавець має право звернутися до суду, що може привести к примусовому стягненню заборгованості;
Взяти гроші до зарплати на карту в Україні Кредит без перевірок кредитної історії за 5 хвилин Оформити кредит з поганою кредитною історією онлайн Мікропозика онлайн на картку 👉 подати заявку Швидка позика Кредит онлайн без відмови Взяти кредит без довідок терміново в Україні Кредит онлайн Кредит онлайн на карту швидко Кредити онлайн на карту Терміново гроші Кредит за паспортом Кредит на 15000 грн Кредити в Одесі Гроші в борг у Харкові Кредит у Києві Кредити з 20 років Онлайн кредит з 19 років Кредит онлайн з 21 року Кредити онлайн з 18 років Кредити онлайн пенсіонерам Кредит безробітним Кредит без паспорта Кредити готівкою Гроші у борг у Полтаві Швидка позика у Маріуполі Кредит онлайн у Дніпрі Кредит онлайн у Кривому Розі Взяти гроші в борг Кредит студентам Кредит онлайн у Черкасах Кредит онлайн у Миколаєві Кредит готівкою у Херсоні Кредит онлайн у Запоріжжі Кредит у Чернівцях Кредит у Тернополі Кредит у Вінниці Кредит у Хмельницькому Кредит у Кіровограді Кредит у Львові Кредит у Кременчуці Кредит у Чернігові Кредит в Ужгороді Кредит у Луцьку Кредит у Рівному Кредит у Івано-Франківську Кредит у Житомирі Кредит у Білій Церкві Кредит у Сумах Кредит у Кам'янському Кредит у Маріуполі